در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۳۹۸       ساعت ۱۴:۳۳       ۲۰۰ بازدید


خلاصه خبر :
مدیریت، اساتید، پژوهشگران و دانش‌پژوهان مرکز تخصصی ائمه اطهار (علیهم السلام) ضمن حمایت از سپاه پاسداران
از آمریکا به خاطر جنایت و توطئه های که اوج ددمنشی وجهانخواری آمریکایی‌ها را نشان می‌دهد، از ملت‌های مستضعف جهان می‌خواهد تا با بصیرت بیشتر به صحنه آمده، حقوق کودکان، زنان ومردم مظلومی که با بمب‌های آمریکایی‌ و همکاری صهیونیزم در کشورهای مختلف ازجمله مدرسه صنعای یمن به شهادت رسیدند را مطالبه نموده و سؤال کنند که تروریست واقعی کیست؟!
وَ أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّهٍ (انفال- ­۶0)

«شما پاسداران مثل جوانهاى صدر اسلام هستید؛ شما مثل سربازان صدر اسلام (هستید) که با جان و دل، و با عشق و علاقه به اسلام خدمت کردند، به اسلام خدمت کردید و مى‌کنید.

من امیدوارم خداى تبارک و تعالى، همان اجرى را که به پاسداران اسلام در صدر اسلام عنایت فرموده است، به شما برادران عزیز عنایت فرماید.»

صحیفه نور، ج6، ص۵.

«ما همگان پاسدار هستیم»

«سپاهیان عزیز! چه تبریکی بالاتر از اینکه شیطان بزرگ، شما را تحمل ننماید؟»

«درود خدا بر سپاه پاسداران انقلاب اسلامي»

بار دیگر شیطنت شیطان بزرگ از آستین استکباری آمریکای جنایت‌کار و صهیونیسم کودک‌کش بیرون آمد و سپاه قدرتمند، عزت‌آفرین و جان‌برکف انقلاب را تروریست خواندند؛ سپاهی که در مصاف با گروه‌های تروریستی داعش، النصره، جیش الشیطان و ... غالب گردیده است و به حاکمیت غاصبانه و ظالمانه یزیدیان زمان پایان داد، پیروزی مقتدرانه جبهه مقاومت اسلامی بر جبهه ی کفر و اسلام آمریکایی سیلی محکمی بر پیکره خبیث حکام آمریکایی، صهیونیستی و مرتجعان منطقه بود.

آنچه باید استکبار خصوصاً آمریکای جنایتکار آدم‌کش بداند، این است که تمام ملت ایران، پاسدار هستند، رهبری عزیز انقلاب، مراجع عظام، روحانیت معظم، دولت خدمت‌گزار، بازاریان، کشاورزان، کارمندان، همه و همه، در یک کلام، کشور ما دارای هشتاد میلیون پاسدار است. قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی، جز کوبیدن میخ دیگری بر تابوت استکبار نیست، و جز اثبات مجدد حقانیت سپاه و انقلاب اسلامی تأثیر دیگری ندارد.

مدیریت، اساتید، پژوهشگران و دانش‌پژوهان مرکز تخصصی ائمه اطهارعلیهم السلام ضمن محکوم کردن این توطئه که اوج ددمنشی وجهانخواری آمریکایی‌ها را نشان می‌دهد، از ملت‌های مستضعف جهان می‌خواهد تا با بصیرت بیشتر به صحنه آمده، حقوق کودکان، زنان ومردم مظلومی که با بمب‌های آمریکایی‌ و همکاری صهیونیزم در کشورهای مختلف ازجمله مدرسه صنعای یمن به شهادت رسیدند را مطالبه نموده و سؤال کنند که تروریست  واقعی کیست؟!

آیا این کودک‌کشی؛ یادآور کودک‌کشی اسرائیل در قانا و . . . نیست؟! آیا این همه ازدحام نیروهای نظامی و تسلیحاتی آمریکا در سوریه، عراق، افغانستان و ... تروریسم نیست؟! آیا آمریکای جهان‌خوار که عراق، سوریه، افغانستان و بسیاری دیگر از کشورها را به خاکستر تبدیل کرده است، تروریست نیست؟!

ما ضمن تقدیر و تشکر از مجلس شورای اسلامی و شورای‌عالی امنیت ملی ، که با مقابله به مثل به توطئه آمریکا پاسخ دادند، اعلام می‌کنیم هر کجا که فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی تشخیص بدهند که نیاز به جانفشانی است، به عنوان داوطلب در مقابله با توطئه، نیرنگ و زیاده‌خواهی استکبار  ایستاده و با حمایت از سپاه همیشه پیروز، به آمریکایی‌ها هشدار می‌دهیم که فراموش نکنید که این بار، سربازان تروریست شما در خلیج، امنیت سابق را نخواهند داشت.

طبس را فراموش نکنید!

یادتان نرود چگونه با ذلت به دست سپاه قدرتمند به اسارت گرفته شدید!

به امید پیروزی عزتمندانه در مصاف بزرگ امت‌های آزادی‌خواه جهان با زر، زور و تزویر.

 

   حسين حبيبي تبار                           

مدير مركز تخصصي ائمه اطهار(ع)